DOSTAWA

 

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są „dostępne od ręki” – przy opisie produktu widoczny jest aktualny stan magazynowy. Oznacza to, że jeżeli finalizacja zamówienia została dokonana do godziny 11:00 w dzień roboczy (dla pewności warto skorzystać z metody Przelewy24), zamówienie powinno być wysłane jeszcze tego samego dnia i dotrzeć do rąk klienta w ciągu maksymalnie 48 godzin, licząc od momentu opłaty za zamówienie.

Jeżeli formą płatności jest przelew na konto Sklepu, to zamówienie jest realizowane bezzwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Dla pewności, że przesyłka zostanie wysłana natychmiastowo zaleca się wysłanie potwierdzenie wykonania przelewu na adres emailowy sklepu: sklep@szkrabowo.pl

Dokładną informację o terminie dostawy przekazujemy pocztą elektroniczną lub telefonicznie w dniu wysyłki.

Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje numer monitorowania przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od prac.

Jeżeli chcesz dokonać zmiany w adresie dostawy, prosimy o niezwłoczny kontakt – postaramy się o zmianę miejsca doręczenia przesyłki. Nie będzie ona możliwa jedynie w przypadku, kiedy paczka zostanie odebrana przez kuriera.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Wysyłki realizowane za pośrednictwem firm kurierskich.

KOSZT DOSTAWY PRZESYŁKI KRAJOWEJ - 13,90 ZŁ

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 150 ZŁ (zamówienia krajowe) - WYSYŁKA GRATIS!

 

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

Zamówienia złożone w Sklepie można sfinalizować dwojako:

 

1. Płatność przelewem na konto Sklepu:

 PKO BP

Henmir Sp. Z O.O.

48 1020 1853 0000 9302 0231 2205

 

Za tę formę płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Płacisz ze swojego konta na konto sklepu a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu.

 

2. Płatność szybkim przelewem online za pośrednictwem systemu Przelewy24:

 

Pamiętaj:

Każda finalizacja transakcji, którą przeprowadzasz w naszym sklepie jest bezpieczna,

Twoje dane są zabezpieczane i przetwarzane tylko na potrzeby realizacji zamówienia, nigdy nie przekazujemy Twoich danych innym sklepom czy firmom,

Transakcje przeprowadzane z nami są zabezpieczane certyfikatem SSL,

Płatności online realizowane są za pomocą renomowanych serwisów, które gwarantują bezpieczeństwo każdego przelewu.


Producenci