Dla naszego sklepu najważniejszy jest uśmiech i zadowolenie wszystkich „Szkrabów” - tych najmłodszych, ale też starszych, bo nawet jeśli dziecko skończy te 18 lat, to nadal, dla swoich rodziców będzie ukochaną pociechą - tak często mawiają nasze mamy, czy babcie.

Dlatego też oferta sklepu szkrabowo.pl została wyselekcjonowana w ten sposób, aby każdy mógł przenieść się choć na chwilę w bajkowy świat ulubionych postaci z kreskówek, bajek czy filmów animowanych. Pozwolą na to dostępne w sklepie licencje, na widok których, nasze pociechy piszczą i przytupują z radości. Do nich właśnie należą: Minionki, Barbie, Star Wars, Frozen - Kraina Lodu, Trolle, Minecraft, My Little Pony, Hello Kitty, inne znane postaci ze świata Disneya czy też znanych producentów zabawek – Fisher Price.

 

Dostępny w sklepie SZKRABOWO asortyment jest to pełen wachlarz skategoryzowanych artykułów:

- zabawki,

- akcesoria dziecięce,

- tekstylia domowe.

 

ZABAWKI – to najbardziej pożądana kategoria przez naszych milusińskich, bez której nasz sklep nie miałby racji bytu. Znajdziecie tu Państwo liczną kolekcję, poukładaną w takie grupy jak: zestawy kreatywne, maskotki, lalki, puzzle, klocki, pojazdy, roboty oraz wiele innych.

AKCESORIA DZIECIĘCE – czyli wszystko to, co wykorzystywane jest w czynnościach dnia codziennego, stanowi zarazem wesoły dodatek dla dzieci, ich wykonanie na wzór bohaterów bajkowych sprawia ogromną frajdę naszym użytkownikom. Są to: ciuszki dla dzieci, akcesoria do włosów, akcesoria do pływania, piórniki i portfele, torby i plecaki, parasole, zegarki i budziki, skarbonki, latarki, czy etui na telefony i laptopy.

TEKSTYLIA DOMOWE – będące dopełnieniem wszelkich walorów estetycznych, odgrywające ogromną rolę w trakcie snu, czy też odpoczynku. W ofercie znajdują się akcesoria do pokoju dziecięcego: pościel dziecięca, poszewki, koce polarowe, prześcieradła, ręczniki, śpiwory dziecięce, czy też dywany.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych kategorii, bo z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś interesującego dla swojego „Szkraba”.

Życzymy Państwu udanych zakupów

Sklep Szkrabowo.pl


Producenci