Pomysły na prezenty gwiazdkowe dla najmłodszych

Pomysły na prezenty gwiazdkowe dla najmłodszych

Połowa listopada jest najlepszym momentem na to, aby pomyśleć o prezentach gwiazdkowych dla naszych szkrabów. Dla maluchów Boże Narodzenie to niezwykły, magiczny okres i wyjątkowe prezenty, bo przecież przyniesione nie przez kogo innego, a przez samego Świętego Mikołaja! Wszyscy chcemy, aby dzieciaki dostały prezenty, które je uszczęśliwią. Nie zostawiaj więc tego bardzo ważnego wyboru na ostatnią chwilę!

Gry familijne na rodzinne wieczory

 

Gry tego typu, nie tylko planszowe, to świetne prezenty dla całej rodziny, które zaowocują długimi zimowymi wieczorami spędzonymi na wesołej zabawie w gronie najbliższych. Wybór jest ogromny! Wśród gier dostępnych w Szkrabowie znajdziesz takie, które zaciekawią Twoje dziecko niezależnie od tego, jaką dziedziną się interesuje. Wybierz niezwykle modną ostatnio grę Wsiąść do pociągu, jeśli fascynuje Was kolej i geografia! Jeżeli razem ze szkrabem lubicie klasyczne gry, możesz zdecydować się na jedną z kilku wersji Monopoly! Dla rodzin kochających zabawy manualne przygotowaliśmy w Szkrabowie kilka wariantów gry zręcznościowej Wieża!

Puzzle dla każdego, bez względu na wiek!

 

Prezent, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w trakcie zabawy w pojedynkę, jak i podczas wspólnego spędzania czasu z rodziną czy rówieśnikami. Stopień skomplikowania puzzli bez trudu dobierzesz do wieku dziecka, a szeroki wachlarz wzorów to gwarancja znalezienia układanki idealnej dla każdego malucha. Niezależnie od tego, czy wybierzesz małe puzzle z 500 elementami i prostym wzorem dla młodszego Szkraba, czy chociażby Puzzle 4000 elementów - Wielka mapa fizyczna świata dla starszego dziecka, z pewnością staną się one wciągającą rozrywką! Dla małych budowniczych i podróżników polecamy też puzzle 3D, przedstawiające najpopularniejsze budynki na świecie!

Ulubieni bohaterzy z bajek

Zabawki i gadżety z bohaterami bajek, które kochają dzieciaki to zawsze trafiony pomysł na prezent. Jeśli jesteś rodzicem, na pewno wiesz, za jaką kreskówką szaleje Twój szkrab, jeśli zaś nie widzisz się z dzieckiem na co dzień, wystarczy zapytać najbliższych, z jakim charakterem najchętniej nie rozstawałby się maluch! Święta to idealna okazja do spełnienia marzenia małego Szkraba. Dziewczynki bez wątpienia ucieszą się z towarzystwa swojej ulubionej księżniczki Disneya! Dla chłopców polecamy na przykład różne typy figurek superbohaterów Marvela czy postaci z serii Star Wars.

Tradycyjne zabawki zawsze na czasie

Oferta Lego to prawdziwa kopalnia pomysłów na prezenty gwiazdkowe! Zaczynając od Lego Duplo dla najmłodszych dzieciaków, poprzez serie Creator, FriendsCity i zestawy tematyczne z bohaterami z bajek dla trochę starszych szkrabów, Lego Technics dla pociech zafascynowanych tworzeniem, aż po serię Architecture, które zachwyci nawet nastolatków!

Na koniec absolutna świąteczna klasyka. Jaka zabawka kojarzy Ci się jako pierwsza, gdy sięgasz pamięcią do dzieciństwa lub filmów o tematyce świątecznej? Na dużym ekranie, jako świąteczny prezent, prym bezsprzecznie wiodą kolejki elektryczne! Wbrew pozorom jest to zabawka, która może zainteresować nie tylko chłopców, ale również dziewczynki, a także... rodziców! Kto z Was przyzna się, że chętnie pobawiłby się kolejką ze swoim Szkrabem?

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Producenci

Nowe produkty