Poradnik prezentowy: prezenty świąteczne dla 2-3 latków

Poradnik prezentowy: prezenty świąteczne dla 2-3 latków

Co pod choinkę dla 2-3 letnich dziewczynek?

Każda mała księżniczka z pewnością ucieszy się z puchatego, słodkiego przyjaciela. Króliczek Kłapciuszek to bezpieczna zabawka, którą można przytulać i tarmosić. Maskotka zwierzątko pozytywnie wpłynie na emocje dziecka i będzie znakomitym towarzyszem zabaw i spacerów.

Dla miłośniczek zwierząt polecamy również klocki Mega Blocks Weterynarz. Z pomocą tego zestawu pociecha może bawić się w odgrywanie ról i uczyć opiekowania się pupilami. W opakowaniu znajdziecie 11 klocków, dzięki którym można przebudowywać gabinet weterynaryjny na różne sposoby!

Malutka fanka kucyków będzie skakać z radości, jeśli znajdzie pod choinką poduszkę My Little Pony w kształcie serca. Z taką poduszką, kiedy tylko zechce, będzie mogła przytulić się do swoich ukochanych przyjaciół. Kucyki Pony podzielą się swoją miłością i utulą do snu.

Prezenty świąteczne dla 2-3 letniego chłopca

Samochód Bartek z klockami-zwierzakami to sposób na świetną zabawę bez grama nudy, gdy za oknem szaro i ponuro. Chłopiec będzie miał okazję opiekować się zwierzątkami, które dołączone są do zestawu – z dostępnych klocków zbuduje im schronienie, a samochodem przewiezie w najbardziej przyjazne miejsce w mieszkaniu. Samochód Bartek pobudzi kreatywność dziecka – można go wykorzystać podczas zabawy na setki sposobów!

Dla chłopca zafascynowanego przygodami odważnych policjantów proponujemy klocki Mega Blocks Komisariat. Twój szkrab może wcielić się w stróża prawa, który dba o bezpieczeństwo razem ze swoim psim pomocnikiem i pilnuje przestrzegania przepisów.

Idealną maskotką dla małego poszukiwacza przygód będzie Zebra z Karmelowego Safari. Wyobraźcie sobie, że wybieracie się na łono natury, a pokój malucha to pełna niespodzianek sawanna! Kto wie, być może szkrab znajdzie na niej swojego nowego, mięciutkiego przyjaciela do przytulania?

Prezenty gwiazdkowe dla każdego 2-3 latka

Muzyczny słonik to zabawka grająca radosne melodie i pozwalająca poznać odgłosy aż czterech zwierzaków. Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozwijać muzykalność dziecka, zdecyduj się na zestaw rytmiczny. Dzięki niemu szkrab będzie mógł stworzyć swoje pierwsze własne melodie i naśladować rytmy swoich ulubionych piosenek.

Puzzle piankowe to nie tylko radosna i kolorowa mata do zabawy, pobudzająca wyobraźnię dziecka, ale też znakomita zabawka rozwijająca zdolności poznawcze. Dopasowywanie dużych kształtów wspiera kształtowanie umiejętności motorycznych malucha, a rozpoznawanie najróżniejszych przedmiotów lub liczb uczy nowych rzeczy.

Gra Domki to jeszcze jeden pomysł na naukę przez zabawę. 2-3 letnie dziecko z ciekawością chłonie otaczający je świat, a gry edukacyjne zapewniają mu coś więcej, niż tylko rozrywkę. Grając w Domki ze szkrabem, będziecie doskonale się bawić, jednocześnie ćwicząc słownictwo.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Producenci